XXI. SZÁZADBAN ÁTALAKULÓ MUNKAVÁLLALÓI ELVÁRÁSOK ÉS SZOKÁSOK_Kiállítás Beszámoló
Építészmérnöki BSc

2022 Június 3., 15:00 órai kezdettel Vászolyon, a PortusHome közösségi irodába megrendezésre került az Óbudai Egyetem Ybl Miklós Építéstudományi Kar, BSc Építészmérnök hallgatóinak a XXI. században átalakuló munkavállalói elvárásokra és szokásokra reagáló tervezési feladatának kiállítása. A kiállításon megnyitón jelen voltak a tervezési feladatban résztvevő diákok, vászolyi és Balaton-felvidéki lakosok, a közösségi iroda használói és kis számban középiskolás diákok. A kiállítás egész nyáron megtekinthető lesz a közösségi irodában.

A hallgatók terveit nagy érdeklődés övezte, a feladat által felvett kérdések foglalkoztatják a faluban élő embereket. A feltételezhetően elterjedő helyfüggetlen közösségi munkavégzés a városi túlnépesedéssel szemben is valós alternatívát kínál és az adott térségek fejlődését is szolgálhatják.

Megnyitó