X. Jubileumi Országos Logisztikai Csapatbajnokság
Pályázat

1.200.000 Forint összdíjazású Logisztikai Csapatbajnokság a jövő logisztikusainak
A Nagyvállalatok Logisztikai Vezetőinek Klubja (NLVK) immár TIZEDIK alkalommal országos szintű logisztikai csapatbajnokságot hirdet a felsőoktatási intézmények nappali tagozatos hallgatói részére.

A verseny célja:

1. Tehetséggondozás: olyan kiváló tehetséggel és motivációval bíró hallgatókból álló csoport kiválasztása, akik élethivatásként tekintenek a logisztikára.
    A csapatok a felkészülés és lebonyolítás révén is tanulnak-fejlődnek.
  2. Szakmai kötődés kialakítása a verseny nyújtotta élmény által.

A verseny témaköre, tematikájának összeállításának szempontja:

Témakörök: Általános logisztika, vám, szállítmánybiztosítás, gazdasági-logisztika menedzsment, vállalati logisztika/módszertan, környezetvédelem, operációkutatás, ellátási-elosztási logisztika, áruszállítás, készletezés, anyagmozgatás, raktározás, csomagolástechnika, termelés kiszolgálás, logisztikai informatika.
Angol nyelvtudás szükséges az eredményes részvételhez.
A verseny többfordulós.

Első forduló:

Témakörök: A kiírásban megjelölt témakörökkel kapcsolatos szakmai tudás az internetes felületen a megoldáshoz elérhető időszak a csapatok számára: 2022. november 14-től – november 20-ig

További információk itt az nlvklub.hu oldalon található