Gondold újra, rozsdátlaníts!_Pályázat és TDK/MDK témalehetőség
PályázatTDK

Az Ingatlanfejlesztői Kerekasztal Egyesület 2022-ben már tizedszer írja ki felsőoktatásban tanuló hallgatók számára Ötletpályázatát!

Regisztrációs határidő: 2022.09.30. !!!
Leadásának határideje: 2022.11.02.
Díjazás: 300.000; 500.000; 800;000 Ft

bővebb infók itt: http://www.ifk-egyesulet.hu/otletborze/user/login

További infó/konzultációs lehetőség:
csontos.gyorgyi@uni-obuda.hu
virag.norbert1@gmail.com

Témák:

1. Tétényi úti üzletközpont és környezetének revitalizációja
Újbuda egyik legforgalmasabb csomópontjában található népszerű, ám a 1980-as évek óta szinte változatlan állapotban lévő épületegyüttes jelen formájában méltatlan a környezetéhez. Megújítása vagy teljesen új projekt megvalósítása is megoldás lehet.

2. Budatétény és a Hárosi-Duna part rehabilitációja és beépítése
Rozsdaövezeti terület megújítása mintegy 6 hektáron, a Furnér Művek és a Hárosi-Duna part közötti területvárosias kialakítása. Fontos a Duna parttal való kapcsolat megnyitása, az élővilág védelmével. A terület infrastruktúrájának és tájépítészetének kialakítása.

3. Újpesti Dunapart revitalizációja a vasúti híd lábánál
Az összesen 16 hektáros terület legjobb hasznosításának megtalálása, a Dunapart életre keltése. Újpest lakosságának közösségi tér kialakításával, a vízpart elérhetőségének biztosítása, emellett gazdaságilag is életképes fejlesztési terv elkészítése.