Hallgatói összefogással újultak meg termeink

Nagy öröm az Ybl Építéstudományi Kar számára, hogy diákjai szívükön viselik az iskola sorsát és igyekeznek legjobb tudásuk szerint jobbá tenni környezetüket.

Elősször február 27-én a 318-as terem teljes kifestésére került sor, majd a március 29-én újonnan megnyitott tanulószoba (ROM Labor I.emelet) falára került YBL feliratú díszítőfestés a hallgatók jóvoltából.

A 318-as teremben végzett munkát végezte Sánta Patrik HÖK alelnök, Elcsics Gergely, Varga Marcell és Oroszi Csaba építőmérnök hallgatók.
A Rom Labor díszítését felajánlotta Pelei-Kántor Virág építőmérnök hallgatónk,aki festő végzettséggel rendelkezik, segítséget pedig Lesti Sándor Bence HÖK Elnök, Sánta Patrik HÖK Alelnök, Békés Alexandra és Maros Bence Márk Érdekvédelmi felelősök nyújtottak.

Köszönjük a remek munkákat!